Lg ile verdiğim Savaşın galibiyetini kutluyorum :)

tarafından
511
Lg ile verdiğim Savaşın galibiyetini kutluyorum :)

Çok değil yaklaşık 9 ay olmuştu benim Lg’den aldığım p970 namıdiyar Optimus Black Telefonumu ben çok işletim sistemi atarım merakım fazladır. Günlerden birgün orjinal Rom diye tabir ettiğimiz o sistemi atmak için telefonu elime aldım ve işletim sistemini attım 1 açıldı kapandı tekrar açılmadı. İnsan biraz tırsmayla beraber ne olacak sorusuyla karşı karşıya kalıyor.

Ben farklı bir sistem attığım için Garanti kapsamından çıkmış olması gerekirdi fakat ben nasıl yaptıysam anakartı komple yakmışım yani ortada delil yok :D. Garantiye gönderdim neyse yapıldı geldi tekrar bozuldu bu seferde geldiği gibi kasmalar donmalar oyun oynarken gitti birden bire anlayacağınız sorun yine anakarttandı.

Tekrar gönderdim Mecidiyeköy Lg servisine neyse yine bir 10 gün bekledim neyse zaman geçti telefonum geri geldi servisten bu seferde içime sinmedi telefon dedim ben gene yakarım bunu gönderirim Yeni telefon gelir :) Bu işler sabır işiymiş onu öğrenmiş olduk yine aynı işlemle Anakartı yaktıktan sonra Telefon son olarak Tekrar Garantiye gitti 5 gün oldu beklemede 10 gün oldu beklemede neyseki 11.gün baktım internetten DOA yazıyor. :D Savaş  kazanılmıştı hemde kayıpsız.

İnanmak güç olduğu için ben birde dedim Lg arayım onlara sordum Değişim Dediler güzel bir tebessümle beraber teşekkür ettim kapattım.

Diyeceksinizki sen bunu neden anlattın, Elinizde olanın değerini anlamanız için benden küçük bir anektod giden geri gelmiyor Elinizde olanla mutluluğu paylaşın yoksa dünyanız hep karanlık kalır…