Nemo’s Reef – İnceleme

tarafından
172
Nemo’s Reef – İnceleme

Facebook üzerinden son zamanlarda oynanan en çok üye sayısı olan oyunlar şüphesiz ki şehir kurma oyunlarıdır. Bu oyunların amacı verilen görevleri yerine getirmek şartı ile kazanılan puan veya oyun paralarıyla  şehirimize yeni binalar veya işletmeler açmaktır. Şehirimiz ne kadar büyük ise puanımızda o kadar dünya sıralamasına girer.

İşte bugün’de sizlerle buluşturacağımızın oyun şehir kurmaca oyunlarını temel olarak oynanan fakat çoğu oyun gibi sıkıcı tarzlardan değil çünkü oyunumuzun isminden de anlaşılacağı gibi gayet neşeli bir oyun bugün sitemize misafir oluyor; Nemo’s Reef (Nemonun Kayalık şehri )

nemos.reef_.android

GooglePlay Yani Android markette vitrin oyunu olan bu oyunu orda durmasını hakeder seviyede oyuncuya sahip, gerek oynanabilirlik gerekse grafik olarak gündelik hayatta boş zamanlarımızı geçirebileceğimiz neşeli bir oyun Nemo’nun hikayesinin anlatıldığı bu oyunda Kazandığınız altınlarınızla Nemo’nun arkadaşlarını alabilir şehrinizi farklı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oyun 45Mb ve indirdikten sonra 1.3 mb’lık ufak bir dosya daha indiriyor sol alt köşede menü tuşumuz ekranın üstünde ise sırasıyla level barı, Oyun paramız, Altın Barımız, ve İncilerimiz bulunuyor . Altın ve incilerimizle oyunun kendi market’inden oyun parası ile alamadığımız şeyleri alma imkanı sunuyor.

Seviyeniz Arttıkça yeni şehirlere sahip olabilir düzenleyebilir ve balıklarınıza bakabilirsiniz, oyunun GooglePlay’deki tanıtım videosunu aşagıdan izleyebilirsiniz klasik oyunların yanı sıra keyifli bir oyun olmuş.