Zen Pinball HD – İnceleme

tarafından
126
Zen Pinball HD – İnceleme

Zen Pinball HD Windows işletim sisteminin en çok sevdiği oyunlardan biridir. Çünkü her işletim sistemine bu oyunu mutlaka dahil ediyor ve bizde yıllarca bu oyunu oynadık mantığı basit ve yeteneğe değil şansa dayalı bir oyun amaç ise fırlattığımız topu bizim yönetimimizde olan kollar ile hareket ettirerek, oyun alanı içerisinde tutmak.
En yeni gelen güncellemesinin ardından çoğu telefona destek vermeye başlayan bu oyun grafikleri ve gelişitiriciliği bakımından oldukça kaliteli bir yapıya sahip android oyunları arasında en mantık ile çalışan oyun olduğunu söylemek yanlış olmaz Herhalde

site_zen-pinball-ss-13Yukarıda belirttiğim desteği verilen telefonlar ise şöyle; Motorola Atrix, LG Optimus 2X, Samsung Galaxy Note, HTC One X telefonlarınızda ve Asus NEXUS 7,Acer Iconia Tab A500, Asus Transformer TF 101, Asus Transformer TF 201, Samsung Galaxy Tab 10, Samsung Galaxy Tab 2 7.0, Samsung Galaxy Tab 2 10.1, Motorola Xoom tablet gibi çoğu android destekli telefonlar için boş zaman öldürücü bir oyun.
3 boyutlu görsel oynama ve seslerle oyun klasik oyununa nazaran zevkli bir hal almış siz oyununuzu oynarken sizi engellemeye çalışan böcekler ve hareketli ağaçlar oyuna fantastik bir hava katmış. Oyunda yüksek puan almanız ise topu oyunda tutma sürenize kalmış bir şey.
Ayrıca oyun içerisinde topladığınız paralar ve altınlar size daha çok puan kazandırıyor online oyununda ise puanlarınızı kayıt edebilir ve arkadaşlarınızla rekabete girebilirsiniz.
Android platformu üzerinden Googleplay’de ücretsiz olarak sunulan bu oyunu ufak bir boyutlu dosyayla indirip oynayabilirsiniz.
Sonuç olarak iyi yada kötü yanlarından bahsetmek şu aşamada mümkün değil yukarı dada belirttiğim gibi basit bir mantık ve şansa dayalı bu oyunun kötü yanlarını göremedik iyi yanları ise sesleri ve grafiği dersek yanlış olmaz

İyi eğlenceler