Samsung Galaxy S9 Görselleri Ortaya Çıktı

tarafından
150
Samsung Galaxy S9 Görselleri Ortaya Çıktı

Note 8 ve S8 serisinin üzerine yeni yılda yeni bir telefon çıkaracak olan samsung firması anlaşıldığı üzere s9’un çalışmalarına başlamış görünüyor. 2018 Yılının haziran ayında piyasaya sürülecek olan Galaxy s9 şimdiden Samsung Fan’ları tarafından merakla bekleniyor. Bu beklentinin artıması üzerine çeşitli güvenilir kaynaklardan Galaxy s9 modelinin çizim render görünütleri paylaşıldı. çerçevesiz tasarıma devam edeceğini gördüğümüz bu tasarımda arka tarafta çok daha şık bir yerleşim olduğunu görüyoruz.

S8’de de kullanılan eğimli çerçevesiz ön cam teknolojisiyle devam edecek olan samsung, S9’un arka planında gerçekten radikal bir değişime gitmiş. Özellikle s8’de yaşanan parmağın okuyucuya ulaşamaması sorununu bu tasarımla gidermişe benziyor. @OnLeaks tarafından paylaşılan görsellerde cihazın boyutları 157.7 x 73.8 x 8.5 mm olacak şekilde tasarlanmış ekran olarak ise 6.1 inc’lik dev çerçevesiz bir ekranla gelecek.Alt tarafta ise USB TYPE-c teknolojisinin yer aldığınıda görüyoruz özellikle alt taraftaki kulaklık girişi 3.5inclik kulaklık girişinden samsung’un vazgeçmediğini gösteriyor.

S8’de yaşanan pil problemlerinin üzerine samsung S9‘da çok daha ileri seviye bir batarya kullanacağını açıkladı. Bizde bu yeni  telefonu heyecanla bekliyoruz ve kısa sürede detaylı incelemesin yapmak için sabırsızlanıyoruz.