SAMSUNG GALAXY TAB PRO 8.4

tarafından
116
SAMSUNG GALAXY TAB PRO 8.4

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung tarafından geliştirilmekte olan 8.4 inç’lik tabletin FCC (Federal Communications Commission, Federal İletişim Kurulu) veri tabanında görülmesiyle birlikte Samsung Galaxy Tab Pro 8.4‘ün 7 Ocak 2014 – 10 Ocak 2014 tarihlerinde Las Vegas’ta yapılacak olan CES (International Consumer Electronics Show – Tüketici Elektroniği Fuarı) fuarında tanıtımının yapılacağı üzerine söylentiler gelmeye başladı.

SAMSUNG GALAXY TAB PRO 8.4 ÖZELLİKLERİ

FCC veri tabanında SM-T320 model numarasıyla yayınlanan bu cihazın Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 ismini alacağı gelen söylentiler arasında. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bu belgelere göre adı geçen cihaz, Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısının onayını almış durumda. Samsung SM-T320 kod adı ile anılan Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 cihazı isminden de anlaşılacağı üzere 8.4-inç büyüklüğünde geniş bir ekrana sahip olacak. Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 ile ilgili piyasada çıkan haberler arasında bulunan şablon çizimine bakıldığında da cihazın arka tarafında flaş özelliği bulunan bir kamera bulunuyor.

samsung-tab-pro-ces-leak

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4’ün donanımsal ve diğer özellikleri ile Dünya ve Türkiye pazarına çıkış tarihi hakkında detayları CES Fuarında öğrenebileceğimizi düşünüyoruz. Ayrıca bundan sonraki aşamalarda ilerleyen tarihlerde ürün fiyatının da belirleneceği tahminler arasında. Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 cihazı ile ilgili tüm detaylar, güncel bilgiler ve yeni haberler için bizi takip etmeye devam edin.