Samsung’tan İphone 6’ya Rakip ALPHA!

tarafından
134
Samsung’tan İphone 6’ya Rakip ALPHA!

Yeni piyasaya çıkacak olan akıllı telefonların sabırsızlıkla beklenen, en önemli telefonu galaxy alphadır. Galaxy alpha adının duyulduğu günden bu yana sürekli olarak takip edilmektedir. Daha piyasaya çıkmamış, satış fiyatı verilmemiş olan galaxy alpha akıllı telefon şimdiden teknoloji severlerden tam not almaktadır. Diğer akıllı telefonlardan farklı olarak telefon rengi parlak metal çerçevelerden oluşmaktadır. Çerçeve ve 6,7 mm inceliği sayesinde kullanıcıların en fazla aradığı özellikler arasında yer almaktadır.

İnce yapısı sayesinde kolay bir kullanım sağlar. Galaxy alpha akıllı telefon, 4,4 kitkat android işletim ile kullanıcılarının aradığı özelliklerin üzerinde bir işletim sistemine sahiptir. 720p çözünürlüklü, 4,7 inç ekranı ve 8 çekirdekli işletimi ile akıllı telefon kullanan kişilere büyük olanaklar sağlamaktadır. Galaxy alpha ile aynı dönemde teknoloji severler ile buluşturulacak olan başka akıllı telefonlarda bulunmaktadır. Ama galaxy alpha diğer telefonlardan daha güçlü bir işletim sistemi ile telefon kullanıcılarına büyük rahatlık sağlayacaktır.

Sahip olacağınız akıllı telefon ile internet kullanımında kolaylık sağlayabilir, yapabileceğiniz, istediğiniz özelliklerden daha fazlasını bulabileceğiniz galaxy alpha ile tüm gözlerin sizlerin üzerinde olmasını sağlayabilirsiniz. İnce ve metal görünümü ile alpha akıllı telefona kimse sahip olmadan sizler sahip olarak, teknoloji harikası bu akıllı telefonu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Galaxy alpha ile son teknoloji bir akıllı telefona sahip olabilir, her gittiğiniz yerden hızlı bir biçimde tüm işlemlerinizi tek bir dokunuşla yapabilirsiniz.