Htc Butterfly 2 Akıllı Telefonu

tarafından
146
Htc Butterfly 2 Akıllı Telefonu

Akıllı telefonlar içerisinde ses ve video kayıt sisteminde üstün bir kolaylık sağlayan htc butterfly 2 ile istediğiniz kayıtları rahatlıkla yapabilir, arkadaş ve iş çevrenizde hızlı internet bağlantısı ile paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Ön ve arka kameraları ile istediğiniz kareyi tek bir tıkla, gerçeklik kalitesinde kullanabilirsiniz.

Htc butterfly 2 tasarımı diğer modellere oranla daha geniş bir ekran ve kullanışlı yapısı ile herkesin sahip olmak isteyeceği akıllı telefonlar arasında yer alır. 5 inç. 1080p full HD ekranı ile göz alıcı bir tasarıma sahip olmaktadır. Htc butterfly’ın ses kalitesi ve elinize tam oturan tasarımı ile aklınızı alacaktır.

htc-butterfly-2-2

 

Snapdragon 4 işlemciye sahip olan htc butterfly 2 ile istediğinizden daha fazlasını sürekli eliniz altında bulundurabilirsiniz. 9.1 mm kalınlığında ve 140 gram ağırlığında olan butterfly’ın hafifliği ile kolay kullanım imkânına sahip olabilirsiniz. 2 GB bellek ve 16 GB depolama alanı ile resim, müzik ve dosyalarınızı rahatlıkla depolayabilir, istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

htc_butterfly_s

 

Htc butterfly’ın geniş hoparlörleri dikkat çekmektedir. Ses kayıtlarında, video çekimlerinizde ve aramalarda gelecek olan sesin daha berrak ve net gelmesini sağlamaktadır. Htc butterfly 2 renk özelliği olarak siyahın ağırlıklı kullanıldığı ve geçişlerde kırmızılar ile hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Satışa sunulmayan htc butterfly 2 teknoloji severler tarafından büyük bir ilgi ile beklenilmektedir. Sizlerinde sahip olmak istediği özellikler arasıda htc butterfly ise hemen sahip olarak farkınızı ortaya çıkartabilirsiniz.