Xiaomi mi band 3 Sızdırıldı mı ?

tarafından
118
Xiaomi mi band 3 Sızdırıldı mı ?

Xiaomi son zamanlarda yeni çıkan oyun telefonu ve bununla beraber en çok konuşulan, Mi Band 3 ile ilgili olarak oldukça fazla konuşulmaktadır. Birçok kişinin merak ettiği Mi Band 3, Xiaomi oyun telefonu tanıtımında CEO Lei Jun’un bileğinde görüntülendi. İlk defa canlı olarak CEO’nun bileğinde görüntülenen bu cihaz oldukça hareketlenme yarattı aynı zamanda merak uyandırdı.
Xiaomi’nin yeni ve en güncel bileklerinden olan, Mi Band 3 çok konuşulmaktaydı.

Son zamanlarda odlukça fazla adı duyulan ve yeni teknoloji telefonu ile gündeme çıkan Xiaomi, birçok piyasada yerini almaya başladı. Oldukça kaliteli ve teknolojik cihazlar ile gündeme gelen marka, kısa zamanda birçok telefon markasından daha çok satarak oldukça güzel yerlere gelmeyi başardı. Birçok telefon üreticisi bunlarla birlikte telefonlar ile uyumlu çalışan ve birçok özellik barındıran teknolojik bileklikler üretmeye başlamıştır.

Bu bileklikler ile mesajlar okunmakta, kamera ile çekim yapılmakta, kalp atışları dinlenmekte ve hatta arama yapıp alınabilmektedir. Kullanıcılarına oldukça kolaylık sunan bu cihazların her sene yeni modelleri çıkmakta ve bu modeller ile yeni özellikler kazanmaktadır. Xiaomi’nin en yeni tasarım ve özellikleri ile gündeme gelen Mi Band 3 bu yüzden en çok merak edilen bileklikler arasında yer almaktadır. Mi Band 3, Bluetooth 4.2 desteği ile ön plana çıkmaktaydı. Mi Band 2’ye oranla daha büyük ekrana sahip olmaktadır.