Xiaomi Redmi Note Akıllı Telefon İnceleme

tarafından
125
Xiaomi Redmi Note Akıllı Telefon İnceleme

Üreticilerin samsun note 3’ten etkilenerek ürettikleri, xiaomi redmi note satışa sunulduğu gün 1 saniyede 10 bin adet satıldı. Takipçileri tarafından takip edilen xiaomi redmi istediği satış oranına kısa bir sürede ulaşacak gibi gözüküyor. Xiaomi redmi note 8 çekirdekli media tek MT6592 işlemci ile piyasada adından sıkça söz ettirmektedir. Xiaomi redmi note akıllı telefonun ilk göze çarpan tasarımı büyük ekranı olmaktadır.

Kullanmaya başladığınız anda tasarımı ve geniş ekranı ile kendine hayran bırakacak akıllı telefonlar içerisinde yer almaktadır. Xiaomi redmi note akıllı telefonunu dikkat çeken diğer özellikleri ise, 2 GB RAM, 16 GB depolama alanı, 13 MP arka kamera, android 4.2.2 ve 3.200 mAh pil ile kullanıcıları tarafından tam not almaktadır. Ülkemizde satışa sunulması beklenen xiaomi redmi note piyasada bulunan benzerlerinden daha fazla tercih edilecek gibi görünüyor.

576x1024xxiaomi-redmi-note-576x1024.jpg.pagespeed.ic_.JI5eOyTXmz

 

Siyahın en parlak ve canlı rengi görülen xiaomi redmi note ile hızın tadını çıkartabilirsiniz. Renk konusunda farklılık istediğinizde arka kapağını diğer renk seçenekleri ile siyah kullanmaktan hoşlanmayan kişiler xiaomi redmi note akıllı telefonu çift renkte kullanabilme imkânına sahip olabilirsiniz.

Beyaz arka kapak seçeneği ile de akıllı telefonunuzun görünümün istediğiniz gibi değiştirin. Xiaomi redmi note akıllı telefon ile hızlı ve rahat iletişimin kolaylığına kavuşabilirsiniz.  Birçok ülkede satışa sunulmadan siparişi verilen xiaomi redmi ile sizlerde hızlı, güvenilir iletişimin kolaylığını yaşama imkânı bulabilirsiniz.