400’den fazla lounge’a bir tek birkaç tık ile giriş hakkı elde eden uygulama: LoungeMe

tarafından
133
400’den fazla lounge’a bir tek birkaç tık ile giriş hakkı elde eden uygulama: LoungeMe

Tüm dünyada toplamda 400’den fazla lounge’a bir tek birkaç tık ile giriş hakkı elde eden bir uygulama olarak karşımıza çıkan LoungeMe, 2018 yılının sonunda hem iOS hem de Android platformlarında kullanıma sunuldu. TAV Tüm ortaklık Grup Şirketleri’nin bir çözümü olan LoungeMe, lounge kullanımının bir tek hava yollarının business class uçan yolcularına özgü bir servis olduğu imajı değiştirmeyi hedefliyor.

Lounge kullanarak havalimanındaki vaktini keyifle geçirmek isteyen birçok kişinin kafasında, “Hangi lounge’u hangi kartla kullanacağım?” sorusu ortadan kaldırmayı hedefleyen LoungeMe, temelde lounge hizmetini süratli ve kolay ulaşabilir hale getirmek üstüne geliştirildi.

Ortalama 3 senelik bir çalışmanın ürünü olarak kullanıma sunulan LoungeMe uygulamasının teknik altyapısı, hem kurumsal hem bireysel ihtiyaca kolayca hizmet verebilecek esneklikte geliştirildi. Şu an için ortalama 20 kişilik bir ekip tarafınca yönetilen LoungeMe uygulaması, API entegrasyonu yardımıyla havalimanlarının yada sadakat programı yöneten birçok kurumsal firmanın çözüm ortağı olmayı da planlıyor.

LoungeMe haiz olduğu web altyapısı yardımıyla gezi acentaları, otel ve biletleme şeklinde gezim sektöründe hizmet veren tüm online portallara entegrasyon kabiliyetine de haiz. Böylece yolcuların tayyare biletini yada turunu alırken yanında lounge giriş hakkını da kolayca satın alabilmeleri hedefleniyor.

LoungeMe uygulaması yardımıyla yolcular gezi sıklığı ve gereksinimlerine gore paket yada tekli lounge giriş hakkı satın alabiliyorlar. Üstelik LoungeMe üstünden meydana getirilen satın almalar ile puan kazanılarak sonraki seyahatlerde bu puanların kullanılabildiğini de ekleyelim.

Hedef 4,5 milyon kullanıcı

Ek olarak LoungeMe uygulamasında yolcu gereksinimleri dikkate alınarak oluşturulan lounge hakkı paylaşma, arkadaşını çağrı etme, lounge’u degerlendirme ve oyun oynama şeklinde daha birçok özellik bulunduğunu da belirtelim.

Kredi kartı ve banka kartının yanı sıra Alipay, Ideal, Sofort şeklinde 15’in üstünde alternatif ödeme yöntemini de destekleyen LoungeMe, önümüzdeki 5 yıl içinde 4,5 milyon kullanıcıya ve 3 milyon lounge kullanımına ulaşmayı hedefliyor. Isterseniz LoungeMe uygulamasını iOS için buradan, Android için ise buradan indirebilirsiniz.