Apple iPhone X Yeni Rengi İle Karşınızda

tarafından
179
Apple iPhone X Yeni Rengi İle Karşınızda

Her yıl yeni model telefonlarını piyasaya süren iPhone, 10. Yılına özel olarak X modelini çıkarmıştır. Bu model sadece gümüş ve uzay girişi renk seçenekleri ile piyasaya sürülmüştü. Birçok kişinin ilgisini çeken bu telefon diğer modellere göre oldukça farklı tasarım ve özellikler ile piyasaya sürüldü. Birçok kişinin dikkatini çekti ve oldukça fazla satış rakamlarına ulaştı. Yeni duyumlara göre ise standartların dışına çıkarak iPhone X modelinde altın rengi kullanılacağı ortaya çıktı.

Birçok telefon hakkında ortaya çıkan sızıntılar yalan olmaktadır. Özellikle Apple markası adı altında üretilen iPhone telefonlar bu yalan haberlere oldukça fazla maruz kalmaktadır. En çıkan haberler arasında ise iPhone amiral gemisi olan özel X modelinin altın rengi ile piyasaya sürüleceği bulunmaktadır. Bazı kişiler bu habere inanmasa da zamanla bu durumun gerçekliği ortaya çıkacaktır. Altın renkli iPhone X modeli sızıntıları ve resimleri bulunmaktadır. Bu resimlerde oldukça şık ve parlak gözüken iPhone X, birçok kişi tarafından yeni rengi ile beklenmektedir. Standart renklerin dışına çıkan bu modelde renk dışında herhangi bir değişiklik ve tasarımsal farklılıklar bulunmayacağı öne sürülmektedir.

Apple’nin, yeni iPhone X modelini altın rengi ile piyasaya süreceği konuşulmaktadır. Bu sızıntılar ise Apple çalışanlarının bazı hataları nedeniyle olduğu söylenmektedir. Ortada oldukça fazla haber ve bilgi kirliliği bulunmaktadır. Konu ile alakalı olarak yeni rengin ne zaman piyasaya sürüleceği ise tam olarak belli değildir.