Xiaomi Black Shark Oyuncu Telefonu Inceleme

tarafından
320
Xiaomi Black Shark Oyuncu Telefonu Inceleme

Son zamanlarda gündemde en çok duran ve birçok kişinin ilgisini çeken Xiaomi Black Shark oyuncu telefonu oldukça rağbet görmüştür. Telefon birçok özelliği ile ön plana çıkarken, oldukça iddialı ve güzel bir tasarıma da sahiptir. Birçok kişinin gözlerini büyüleyen bu telefondaki özellikler Xiaomi tarafından özenle seçilmiş ve adapte edilmiştir.

Güçlü ve yüksek özellikleri ile ön plana çıkan telefonun arka kasası oldukça sağlam görünmektedir. Xiaomi Black Shark oyuncu telefonu aynı zamanda Android Oreo işletim sistemine sahiptir. Buna ek olarak en iyi oyun deneyiminin yaşanması için 5,99 inç 2160×1080 boyutunda ekranı bulunmaktadır. IPS teknolojisi ile üretilen bu ekran oldukça çarpıcı ve gerçekçi görüntüler alınmasına neden olmaktadır. En önemli ve en çok sorulan özellikleri arasında Ram ve işlemcisi gelmektedir.

Snapdragon 845 işlemci ve buna ek olarak 6 GB / 8 GB RAM hafızası bulunmaktadır. Adreno 630 GPU ile oldukça şaşırtıcı oyun deneyimi sunan Black Shark, 64 GB veya 128 GB dâhili depolama alanları ile satın alınabiliyor. Aynı zamanda işlemcisi için en ileri teknoloji olan sıvı soğutma kullanılmıştır. Bu teknoloji sayesinde telefon ısınmamakta ve bundan kaynaklı donma, kasma sorunları yaşanmamaktadır. 4K video çekmeye olanak sağlayan bu telefonda 12 megapiksel ve 20 megapiksel çift kamera bulunmaktadır. 4000 mAh pil üzerine kurulan bu güçlü telefon 30 saatlik oyun keyfi sunmaktadır.