GarantiOne mobil uygulaması 25 Nisan tarihinde kapanıyor

tarafından
123
GarantiOne mobil uygulaması 25 Nisan tarihinde kapanıyor

2016 yılının Ekim ayında Güvence Bankası’nın 2013 senesinde kullanıma sunmuş olduğu mobil bankacılık servisi iGaranti’nin isim değiştirerek GarantiOne servisine dönüştüğünü sizlere aktarmıştık. Bugün karşımıza çıkan haberlere bakılırsa ise Güvence Bankası’nın mobil bankacılık servisi GarantiOne, hizmet vermeyi sona erdiriyor.

Güvence Bankası’nın mobil uygulaması olan Güvence Cep uygulamasında karşımıza çıkan bilgilere bakılırsa GarantiOne servisi 25 Nisan tarihinde kapanacak. Bilhassa gençlere yönelik olarak kullanıla sunulan GarantiOne uygulaması, 18 – 25 yaş arasındaki kullanıcılar için geliştirilen bir mobil uygulama olarak kullanıma sunulmuştu.

Güvence Bankası tarafınca paylaşılan bilgilere bakılırsa GarantiOne kullanıcılarının büyük çoğunluğu bununla birlikte Güvence Cep’i de kullanıyor. Tüm teknolojik yatırımını tek bir noktada toplamayı hedeflediğini belirten Güvence Bankası, bundan dolayı GarantiOne uygulamasını sonlandırma sonucu aldığını belirtse de anlaşılan parasız sunulan servislere karşılık katma kıymet yaratılamamış.

GarantiOne kullanıcılarının tüm ürünlerine ve başvurularına Güvence Cep’ten de ulaşabildiklerini ekleyelim. Kullanıcılar mevcut GarantiOne satın alan numaraları ve parolaları ile Güvence Cep’e giriş yapabilirler. Güvence Bankası tarafınca meydana getirilen açıklamanın tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

Merhaba Sevgili GarantiOne’lı,

Seninle bugüne dek GarantiOne’ın renkli dünyasında beraber güzel günler geçirdik. Artık bu yolculuğumuza Güvence Cep ile devam edeceğiz. Gördük ki, GarantiOne kullanıcılarının büyük çoğunluğu bununla birlikte Güvence Cep’i de kullanıyor. Ikimiz de tüm teknolojik yatırımımızı Güvence Cep’e odaklayarak sana yaşattığımız dijital bankacılık deneyimini güçlendirmek istiyoruz. Bundan dolayı, 25 Nisan 2019 tarihinden itibaren GarantiOne’dan hizmet vermeyi sona erdiriyoruz.

Her tür bankacılık ihtiyacını karşılamaya ve yaşamını kolaylaştırmaya, varlıklı ürün ve hizmet yelpazesine haiz Güvence Cep üstünden devam etmeyi arzu ederiz. GarantiOne’daki tüm ürünlerine ve başvurularına Güvence Cep’ten de ulaşabilir, işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsin. Mevcut GarantiOne satın alan numaran ve parolanla Güvence Cep’e giriş yapabilirsin.

Güvence ailesi olarak GarantiOne yolculuğumuzda bizimle olduğun için teşekkür ediyor, beraberliğimizin Güvence Cep’te güçlenerek devam etmesini diliyoruz.

Güvence Bankası