General Mobile GM 9 Pro Android Pie İnceleme

tarafından
245
General Mobile GM 9 Pro Android Pie İnceleme

Android ekosisteminin en son sürümü olan Android Pie, en güçlü Android One üyesi olan General Mobie Gm9 Pro modeline yılsonuna kadar bütün cihazlara geleceği müjdelenmişti. Şu an için beta sürümü yüklenebilir durumda olan Android Pie, oldukça güçlü olan General Mobile Gm9 Pro modeline ciddi artılar kazandırmakta.

Android Pie İle General Mobile Gm9 Pro’nun Uyumu

Ekran tepkimeleri konusunda kusursuz bir performans sağlayan General Mobile Gm9 Pro, Android Pie ile birlikte gelen navigasyon tuşlarının değiştirilebilme seçeneğiyle birlikte çok daha hızlı ve kolay kullanılabilir bir arabirime sahip olmakta.

Artık geri, ana ekran ve uygulama geçişi seçenekleri bulunan üçlü sanal navigasyon tuşları yerine parmağınızı aşağıdan yukarı kaydırarak uygulama geçişi sayfasına gelebilir veya parmağınızı basılı tutarak Google servislerine ulaşmak gibi birçok görevi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Alınan ekran görüntüsünü düzenlemek için üçüncü parti uygulamaları kullanmak yerine artık ekran görüntüsünü aldıktan sonra istediğiniz düzenlemeleri yapıp kolayca kaydedebilme seçeneği de geldi ve oldukça başarılı bir şekilde çalışmakta.

Ayrıca bundan sonra uygulama aramaları daha başarılı sonuçlar verecek. Ekranı yukardan aşağıya kaydırdığınızda ilgilenmediğiniz birçok seçenek yerine ilgilendiğiniz uygulama ile ilgili bilgi verecek. Örneğin Google Maps’e ulaşmak istediğinizde size ev veya daha önce sıkça gitmiş olduğunuz bir başka yere yol tarifi seçeneği sunacak ve beta sürümde olmasına rağmen bunun gibi birçok özellik General mobile Gm9 Pro modelinde kusursuz çalışmakta ve kusursuz bir Android deneyimi sunmakta.

General Mobile Gm9 Pro Ne Zaman Android Pie Sürümü Alacak

Şu an için bazı kullanıcılarla Android Pie sürümünü paylaştığını duyuran General Mobile şirketi, yılsonuna kadar bütün General Mobile Gm9 Pro kullanıcılarının bu sürüme kavuşacağını duyurdu. Ayrıca beta programına katılarak Android Pie beta sürümü yüklenebilmektedir.