İkariam Android Uygulaması

tarafından
379
İkariam Android Uygulaması

unnamedİkariam Oyununu oynayanlar iyi bilir telefondan giriş için gerçkten sıkıntı bir durumdu işte bu duruma Gameforce firması güzel bir çözüm bulmuş Ikariam Android App indirime sunarak çok şık bir uygulama elde etmişler genel olarak iyi bir performansa sahip olan uygulama iyi ve kötü kalite seçenekleri ile düşük seviyeli telefonlardada kasmadan oynanabiliyor belirli özellikleri şimdilik kısıtlı olan uygulama beta versiyonu için gerçekten gayet güzel bir uygulama olmuş bizim puanımız : 8/10

Ticaret merkez, korsan adası ve birkaç yer çalışmıyor şimdilik sadece yükseltme yıkma işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz en azından benim için iyi oldu oyunun bir fenomeni haline geldiğim için telefonda bir uygulamasının olması bana güven vermiyor değil.

Tarayıcı oyunu olan ikariam tarayıcıda oynandığı bütün sekmeler, kısayollar, kaynak görüntüleme, ada görüntüsü, şehir görüntüsü vs. bütün herşey uygulama aktarılmış durumda ve sorunsuz çalışıyor baştan sağma olmadığını söyleyelim gerçekten üzerinde çalışılmış bir uygulama olmuş keyif almak isteyenler için ikariam oyununu tavsiye ederim yardımcı olmakta isterim sürekli aktif olmanızı gerektiren bir oyun olduğunu belirteyim.

Kısaca ikariam : Ikariam bir tarayıcı oyunu olup milyonlarca oyuncu bulunan bir strateji oyunu kaynaklara ayrılmış adalara şans eseri atanıyorsunuz ve koloni oluşturarak başka kaynaklı adalarda büyük bir imparatorluk kurmayı amaçlıyorsunuz kaynaklar: Odun,şarap,mermer,kristal,sülfür. kaynakları kullanarak şehirinizdeki binaları geliştiriyorsunuz ordunuzu güçlendiriyorsunuz ve denizlere hakim olmanız için ise bir limanınız var kendini koruyup karşı oyuncularla savaşarak gerek puan gerekse hammadde yağmalıyorsunuz. İttifakta kurabildiğiniz bu oyunda toplu saldırılar bile gerçekleştiriyorsunuz.

İndir | iKariam

ikariam1ikariam2

ikariam3

ikariam4