Yepyeni Bir Popüler Uygulama: Wechat

tarafından
191
Yepyeni Bir Popüler Uygulama: Wechat

Wechat-messiAndroid ve iOS Dünyası gün geçtikçe büyürken yepyeni uygulamalarda Googleplay ve iTunes raflarında yerlerini alıyor bunlardan en yeni ise “WECHAT”, Wechat uygulaması Whatsapp‘a rakip olarak gelmiş bir uygulama ve sunduğu imkanlarla whatsapp’ı tahtından edecek gibi duruyor. Gün geçtikçe kullanıcı sayısı artan uygulamanın daha şimdiden kullanıcı sayısı 300 milyon‘u buldu, Ücretsiz, pek çok platforma hizmet veren uygulama herkes’le iletişim kurabileceğiniz bir uygulama özellikleri dolu ve içeriği basit ve anlaşılır bir düzeyde kodlanmış, tasarlanmış.

Ücretsiz olarak gelen özellikler ise sesli not, yazılar, resimler kaydedebilir. Çevrimiçi olan kişilerle anında sohbet edebilir grup sayfası oluşturarak insanları toplayabilir beraber sohbet edebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin üstüne Full HD kalitede Görüntülü ve sesli sohbette wechat uygulamasıyla beraber geliyor, Android ve ios platformaları üzerinde bulunan bir çok uygulamayı kendi bünyesinde birleştirmiş ve ortaya gerçekten işlevsel bir uygulama çıkmış.

WeChat-international-users-02

Not tutabilme özelliği ile Evernote‘a, ücretsiz internet üzerinden grup ve kişisel mesajlaşma özelliği Whatsapp‘a, sesli ve görüntülü konuşma özelliğinde ise skype’tan alınarak ortaya güzel bir uygulama çıkarılmış. QR kodu özelliği ile QR kodları oluşturabilir ve bunları okutabilirsiniz. Reklamlarında Bile Lionel Messi’yi oynatacak kadar büyük bir uzak doğu firmasının sahibi olduğu bu uygulamaya ios ve android market platformlarından ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Android wechat indir  |   iOS wechat indir