İŞTE KARŞINIZDA İLK AKILLI EV TELEFONU “E4”

tarafından
178
İŞTE KARŞINIZDA İLK AKILLI EV TELEFONU “E4”

Türk Telekom, geçtiğimiz günlerde ev telefonlarına yeni bir soluk getirecek olan yeni nesil akıllı ev telefonu olan E4‘ün duyurusunu yaptı. Evet, yanlış duymadınız artık ev telefonlarınızda akıllı telefon olacak. E4 akıllı telefon Android işletim sistemini kullanıyor.

Son yıllarda hızla yükselişe geçen akıllı telefon pazarından uzak kalmak istemeyen Türk Telekom bu pazara farklı bir kulvardan giriyor. Akıllı ev telefonu E4 ile bu sektörde yerini alan Türk Telekom E4 ile sabit hatlara bağlanılabileceğini ayrıca tüm akıllı telefon özelliklerinin de eksiksiz kullanılabileceğini duyurdu.

E4 AKILLI TELEFON

Türkiye’nin ileri gelen iletişim şirketi Türk Telekom, ev telefonunu dünyada en çok tutulan ve sürekli gelişmekte olan Android işletim sistemli akıllı telefona çeviriyor. Türk Telekom abonelerinin yararlanabileceği bu akıllı ev telefonu Wi-Fi, dokunmatik geniş ekran ve kolay arama yapma özelliği ile kullanıcıların telefon ihtiyaçlarını kolaylaştırmayı daha iyi bir hale getirmeyi hedefliyor. Akıllı ev telefonu olan E4 ile TV izlenebilecek, oyun oynanabilecek, tablet bilgisayarın sunduğu avantajlara sahip olunabilecek. Sabit telefonlarınızda kullanabileceğiniz bu akıllı ev telefonu E4 sayesinde telefonunuzdan internete girebilecek, film-tv izleyebilecek, müzik dinlenebilecek, oyunlar oynayabilecek, ofis dosyaları ile çalışabilecek, maillerinize bakabilecek ve Twitter, Facebook, Google Plus gibi tüm sosyal ağlara bağlanarak paylaşımda bulunabileceksiniz.

E4 AKILLI EV TELEFONU ÖZELLİKLERİ

E4 akıllı ev telefonu 4 inch. ekran genişliğine sahip. Android’in Jelly Bean işletim sistemini kullanmakta. E4 Akıllı Telefonun diğer özellikleri ise şöyle olacak: 126mm x 65mm x 11mm, Capacitive Multi Touch (5 Parmak), 1.3 Ghz ARM İşlemci, Micro SD kart girişi (32GB’a kadar arttırılabilir hafıza), Micro USB 2.0, ön yüzde VGA Kamera, FM Radyo ve Bluetoth.

Akıllı evtelefonu E4 içerisinde yüklenmiş olarak bulunan Wirofon uygulaması sayesinde kullanıcılar bulundukları lokasyondaki internet bağlantısını kullanmak suretiyle ev telefonu tarifeleriyle konuşabilecekler. Akıllı ev telefonu E4’te standart olarak Wirofon, Tivibu, TTNET, Bulut Rehber, Akttar, Müzik, Yardım, Bulut Depo ve Rehberim uygulamaları yüklü olarak bulunacak. E4 Aralık ayı içerisinde bütün Türk Telekom ofis ve bayilerinde satışa sunulacaktır.