LG Şov Yapmaya Hazırlanıyor! LG G7 ThinQ Karşınızda

tarafından
160
LG Şov Yapmaya Hazırlanıyor! LG G7 ThinQ Karşınızda

LG Firmasının yeni akıllı telefonu olmaya hazırlanan Lg G7 ThinQ tanıtımından önce yeni görüntü ve teknik detayları sızdırıldı.

Lg’nin son yıllarda piyasaya sürdüğü telefonlardan istediğini alamasa da yeni telefonlar çıkarmaya devam ediyor. Son olarak yuvarlak köşeli telefonundan da bekleneni veremeyen LG tanıtımına 2 hafta kala ThinQ modelinin sızıntısını önleyemedi. Birçok görsel ve teknik detayları piyasaya sızan LG G7 ThinQ’e gelin yakından bakalım.

Birçok spekülasyona sebep olan telefon, “çentik” ve kulaklık girişinin olacağı gibi çeşitli dedikodular dolaşıyordu fakat sızıntıları en çok paylaşan kişi olan Evan Blass tarafından cihazın yeni görüntüsü servis edilince bu dedikodular da son bulmuş oldu.

Sızan telefonun ekranında ki çentiği açık ve net bir şekilde görebiliyoruz. çerçeveleri metal’den yapılmış dayanıklı gibi görünüyor. Açma kapama tuşunun sağ tarafta olduğu açıkça belli ve ses kısma ve açma tuşları resimde belli olmasa da standart sol tarafta yer alıyor. Android telefonların yuvarlak köşeli modasından ThinQ‘te nasibiniz almış gibi ve kilit ekranı sade LG tasarımının izlerini taşıyor.

Sızıntılara göre LG G7 ThinQ, Snapdragon 845 İşlemcisinin gücünden faydalanıyor. 6GB Ram belleği ve 3220 x 1440 çözünürlüğünde ki ekranın gelmesi de yine bu söylentiler arasında. 2018 yılında tanıtılan birçok telefon da görebildiğimiz çentik furyası LG’ye de sıçramış durumda biz çok beğenmemişsek te lg çentiği koymuş, Bu çentiğin üzerinden ön kamera, hoparlör ve sensörler yer alıyor.

Bu sızıntılara ek olarak söylentiler arasında LG G7 thinQ’in yapay zeka barındıracağı ve bu paketin içinde kullanıcı kullanım deneyimine adapte olma ve kameralarla alakalı birçok numaranın olduğu belirtiliyor.

LG G7 ThinQ için resmi tanıtım tarihi, 2 Mayıs olarak belirlenmiş durumda.