Türk Telekom 2019 Bedava İnternet

tarafından
237
Türk Telekom 2019 Bedava İnternet

Türk Telekom 2019 Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcılarına yeni avantajlı uygulamalarla hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça cömert kampanyalara imza atan Türk Telekom, müşteri kitlesini arttırmaya çaba gösteren şirketlerden biri olarak yer alıyor. Türk Telekom bedava internet hediyelerinden tüm müşteriler yararlanabilecek. Bu kampanyalar dahilinde faturalı ve faturasız tüm tarifelere her ay internet hediyesi veriliyor. Yıl içerisinde belirli zamanlara özel paketler olabileceği gibi bedava internet fırsatları zaman zaman güncellenir ve katılım şartları bulunur. Siz de Türk Telekom’un 2019 yılına özel bedava internet paketleri kampanyalarına katılarak 2, 5 ve hatta 15 GB’a kadar ücretsiz internet hediyesi alabilir, keyifli internetin tadını çıkartabilirsiniz. İşte 2019 Türk Telekom bedava internet kampanyaları

1- Self’den 1 Gb Bedava İnternet

Türk Telekom’un 2019 yılı kampanyalarından Türk Telekom Selfy Mor Hediye paketi olarak sunulan 1 GB bedava internet kampanyası ücretsiz bir uygulamadır. Yalnızca hattınıza ücret yüklemeniz gerekmektedir. 25 Türk lirası ve üzerinde yükleme yaptıktan sonra, bu kampanyaya nasıl katılım sağlarım diyorsanız Selfy 1 GB bedava internet kazanmak için tek yapmanız gereken ”MOR HEDIYE” yazısını yazıp 4545’e göndermektir. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde kampanyaya dahil olmuş olursunuz ve böylece hediye 1 GB internetinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

2- Türk Telekom TL Yükle Kazan Kampanyası

Türk Telekom şirketinin düzenlediği kampanyalardan biri olan TL yükle kazan kampanyasına katılım sağlamak oldukça kolaydır. Kampanyaya dahil olmak ve ücretsiz internet kazanmak istiyorsanız sadece Türk Telekom hattınıza 15 TL ve üzeri miktarlarda TL yüklemeniz yeterlidir. Bu kampanya dahilindeki 1GB internet paketini aldığınız gün boyu kullanabilirsiniz. TL yükle kazan kampanyası ay bazında güncellenebilir, bu sebeple 2 GB veya 5 GB’a kadar bedava internet hediyesi alabilirsiniz.

3- Türk Telekom Online İşlemler Bedava 1 GB Kampanyası

Türk Telekom şirketinin online işlemler uygulaması ile bedava internet hediyesi alabilirsiniz. 1 GB bedava internet kazanmak için uygulamanız gereken adım öncelikle online işlemler uygulamasını indirmektir. Sonrasında Türk Telekom online işlemler adlı uygulama üzerinden kendi numaranıza TL yüklemelerinizi gerçekleştirerek 1 GB internet kazanabilirsiniz. Ancak hediyeyi alabilmek için yükleme işleminizin ardından 5555’e ”1 GB KAZAN” mesajını göndermelisiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde telefonunuza gelen onay mesajı ile hattınıza tanımlanan 1 GB internet hediyesini bir hafta boyunca kullanabilirsiniz.

4- Türk Telekom Ballı 4 GB

Türk Telekom’un avantajlı bedava internet paketi uygulamalarından Ballı 4 GB bedava internet kampanyası yeni Türk Telekom müşterilerine yönelik olarak sunulmakta. Yeni katılımcılarını memnun etmek isteyen şirketin kampanyasına katılım sağlamak için ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız ve Türk Telekom katılımcısı değilseniz ”BALLI 4 GB” yazıp 2070’e mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirip Türk Telekom ailesine katıldıktan sonra hem paket hem de 4 GB hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Kampanya dahilinde internet kullanımınızda ilk olarak bedava internet harcanacaktır.

 

5- Türk Telekom Okul Hediyesi İnternet

Türk Telekom 2019 yılı kapsamında öğrencilerin de yüzünü güldürmeye devam ediyor. Türk Telekom öğrenci tarifesinde olan öğrenciler 2 GB bedava internet kazanma şansı buluyor. Bu kampanya dahilinde tatil vakitlerinde bedava internet kazanmak isteyen öğrencilerin tek yapması gerekli olan adım, Türk Telekom’un online işlemler uygulamasını takip etmek olacaktır. Öğrenci tarifeliler her gün online işlemler sayfasına göz atarak 2 GB ücretsiz internet kazanabilirler. Aynı zamanda diğer bedava öğrenci internet paketlerini incelemek için 2019 Türk Telekom Karne Hediyeleri sayfasına bakabilirler.