Ucuz iPhone modeline ait kullanıcı videosu ortaya çıktı

tarafından
151
Ucuz iPhone modeline ait kullanıcı videosu ortaya çıktı

Tüm Cook’un Yeni sezonda bir ürün bolluğu içerisinde müşterilerinin karşısına çıkacağını açıklamasının ardından gözler yine beklenen ucuz iphone modeline çevirildi. Apple Inc. Firması kaliteden ödün vermek istemesede farklı kitlelerede ulaşmanın yollarını aramıyor değil. Bu yeni ucuz iphone’nın yeni çıkan görselleri ucuzluğu ispatlamış durumda.

Teknoloji meraklısı Techdy adlı sitede yeni ucuz iphone akıllı telefonunun neye benzeyeceğini açıklamış ve gerçekten iphone reklamlarını aratmayan görüntüler ortaya çıkmıştı bu görüntülerin ardından yine aynı site bu kezde video’sunu çekerek bekleyenleri iyice meraklandırdı ve görselleriyle videonun birbirine uymasıda bu çıkacak yeni iphone’nun kasasının bu olacağı ihtimalini güçlendiriyor.

Apple firmasının yeni nesil iphone telefonunu sonbahar aylarında pazara lanse edeceği kesin olarak biliniyor fakat bu ucuz iphone için geçerli bir durum değil. Video’yu izlerseniz bu kasa ile videoyu çekenler kendilerine kendi markasıyla bir android telefon yapmışlar ve ucuz iphone’nu test etmek isteyen kullanıcılara bu 4’inç’lik 1160×640 piksel çözünürlüğe sahip ekranlı, Snapdragon 600 çözümü ve 2 GB Ram taşıyan bu replika telefonu öneriyor test etme imkanı yine site üzerinden yapılıryor.

 VİDEO