Akıllı Telefonlar

Ucuz iPhone modeline ait kullanıcı videosu ortaya çıktı

Tüm Cook’un Yeni sezonda bir ürün bolluğu içerisinde müşterilerinin karşısına çıkacağını açıklamasının ardından gözler yine beklenen ucuz iphone modeline çevirildi. Apple Inc. Firması kaliteden ödün vermek istemesede farklı kitlelerede ulaşmanın yollarını aramıyor değil. Bu yeni ucuz iphone’nın yeni çıkan görselleri ucuzluğu ispatlamış durumda.

Teknoloji meraklısı Techdy adlı sitede yeni ucuz iphone akıllı telefonunun neye benzeyeceğini açıklamış ve gerçekten iphone reklamlarını aratmayan görüntüler ortaya çıkmıştı bu görüntülerin ardından yine aynı site bu kezde video’sunu çekerek bekleyenleri iyice meraklandırdı ve görselleriyle videonun birbirine uymasıda bu çıkacak yeni iphone’nun kasasının bu olacağı ihtimalini güçlendiriyor.

Apple firmasının yeni nesil iphone telefonunu sonbahar aylarında pazara lanse edeceği kesin olarak biliniyor fakat bu ucuz iphone için geçerli bir durum değil. Video’yu izlerseniz bu kasa ile videoyu çekenler kendilerine kendi markasıyla bir android telefon yapmışlar ve ucuz iphone’nu test etmek isteyen kullanıcılara bu 4’inç’lik 1160×640 piksel çözünürlüğe sahip ekranlı, Snapdragon 600 çözümü ve 2 GB Ram taşıyan bu replika telefonu öneriyor test etme imkanı yine site üzerinden yapılıryor.

 VİDEO

Comments (6)

 1. Çakmanın Orjinali Diyecegiz Yani :)

 2. Orta durumlu kullanıcılar için iyi olmuş, güzel bir haber eline sağlık.

 3. Ayrı bir marka olduğu için çakma telefon sayılmaz, siz hiç gördünüz mü Çin işi telefonlarda böyle bir telefon.

  Zaten iPhone’nin telefonları fonksiyonel değil, bir çok şey eziyetleştirilmiş, iTunes zaten başlı başına bi hayal kırıklığı.

  Ben kısaca SAMSUNG & ANDROID ikilisinden vaz geçmeyin derim.

  Bu telefonda iyi bişeye benziyor, çıksın Emre bizim için alır test eder artık :)

  • Planlıyorum aynen video çekmek istiyorum detaylı bir şekilde yorumun için teşekkürler :)

 4. Aslında bunu alsak bile hiç bir sorun olmaz

Comments are closed.