Vodafone 2019 Bedava İnternet Kazan! (Nasıl Yapılır?)

tarafından
204
Vodafone 2019 Bedava İnternet Kazan! (Nasıl Yapılır?)

Vodafone 2019 Bedava İnternet

2019 yılının yaklaşması ile beraber her şirketin kendi bünyesinde yeni yıla özel olarak gerçekleştirdiği kampanyalar dahilinde Vodafone ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz mümkün. Bedava kampanya fırsatları ile beraber kullanıcılarının yüzünü güldüren ve yeni müşterilerini teşvik eden Vodafone’un 2019 yılı içerisinde gerçekleştireceği kampanyaları bu yazımızda derledik. Müşteri portföyünü genişletmeye çalışan ve hali hazırda milyonlarca kişiye aynı anda hizmet veren telekomünikasyon firması olarak Vodafone’un ücretsiz internet kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz. 2019 yılına damga vuracak olan bedava internet kampanyalarını tek tek sıraladık.

Vodafone 1 GB İnternet Hediyesi

Vodafone’un 2018 yılı dahilinde işleme soktuğu bedava internet kampanyasını 2019 yılında da sürdürmeye devam etmesi üzerine kullanıcıların bu hediyeden yararlanabilmek için yapacakları tek şey “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmek. Hattı sisteme tanımlatmak için “S” yazıp 7000’e atılacak olan ücretsiz SMS ile beraber gelen şifreyi yanımda uygulamasına giriş yapmak için kullanacak olan kişi, 1 GB değerinde bedava internet kazanmaktadır. Kullanım süresi 30 gün olan bu bedava internet her alanda geçerlidir.

Vodafone Yanımda “Bana Ne Var” Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde sunulan hizmet seçeneklerinden bir tanesi olarak “Bana Ne Var” menüsünün kullanılabilmesi mümkün olmaktadır. Vodafone firmasının en sevilen kampanya seçenekleri arasında gelen bu menü üzerinden kullanıcı Pazartesi günlerine özel olarak çeşitli hediyeler alabilmektedir. Bu hediyelerin içerisinde bedava internet seçeneği de yer almakla beraber hesabın tanımlatılması gerekir. Hediye çıktıktan sonra Vodafone operatöründen gelen SMS ile beraber günlük 500 MB değerindeki bedava internetin kullanım durumu söz konusu olur. Bana Ne Var menüsü her hafta Pazartesi günü yeniden aktifleşir.

Hattını 4.5G’ye Tanımla Bedava İnternet Al

4.5G’ye geçiş sağlamış olan kullanıcılar için bedava internet veren Vodafone firması, hattını 4.5G’ye uyumlu hale getiren kullanıcıları için de bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Hattı 4.5G ile uyumlu hale getirmek için Vodafone Yanımda uygulamasından ya da SMS hizmeti üzerinden işlem yapılması gerekiyor. Bu işlemin ardından Vodafone kullanıcısına 30 gün boyunca kullanabileceği 1 GB değerinde bedava internet seçeneği sunuyor. Operatörden gelen mesaj ile beraber kullanıcının yapması gereken tek şey 4.5G uyumlu bir hat kullanmak oluyor.

4.5G’ye Gelene 2 GB Bedava İnternet

Vodafone hattı olan ve 4.5G’yi kullanmaya başlayan müşterileri için 2 GB değerinde bedava internet kullanımı veren firma, bu kampanyadan faydalanabilmeleri için kullanıcılarının hatlarını aktifleştirmelerini istiyor. Bu işlemi yapmak isteyen kullanıcının ise “4.5G” yazarak 4545’e SMS göndermesi yeterli. SMS işleminin tamamlanmasının ardından Vodafone’dan gelecek olan aktivasyon mesajı ile beraber 30 gün süre ile kullanılabilecek olan 2 GB değerindeki bedava internet hatta tanımlanmış oluyor. 30 gün sonunda kullanılmamış olan bedava internet bir sonraki aya devretmemekle beraber hatta tanımlı olan pakete de dahil edilmiyor.

Vodafone Salla Kazan

Vodafone firması tarafından müşterilerine sunulan ve belirli aralıklar dahilinde aktif olan bir kampanya modeli olarak Salla Kazan, “Cebimde” uygulamasını kullanan şanslı kişilere bedava internet dağıtmaktadır. Uygulamayı belirli aralıklar ile ziyaret eden müşterilerin 2 GB değerine kadar bedava internet alımını sağlayabilmeleri mümkün olurken kazanılan hediyenin kullanım süresi 1 gün olarak belirlenmiştir. Firma bünyesinde 2019 yılı kapsamında verilen bedava internet kampanyalarının arasında bunlara alternatif olarak; Süper 2 GB Hediye Kampanyası, Kara Kartallara Özel Bedava İnternet Kampanyası, Hediye Çarkı İnternet Kampanyası gibi seçenekler de yer alır. Vodafone 2019 yılında müşterilerine bedava internet kazandırmaya devam edecektir.