GTA 6 İçin İstenen Şehirler

tarafından
247
GTA 6 İçin İstenen Şehirler

Rockstar Games şirketinin yaptığı Grand Theft Auto oyunu dünya da oyun gündemine çok hızlı bir şekilde oturmuş ve oynanması en keyifli oyunlardan biri olarak seçildi. Hem zaman geçirmek hem de oyunda ki karakterinizi geliştirmek için harcayacağınız zaman. Oyuncular için artık harita önemli olduğunu fark eden ve bununla ilgili bir anket yaparak en çok istenilen şehirler listesine bakalım nelermiş;

1- Tokyo

Bu şehrin istenilmesinin sebebi büyük ihtimalle Fast And Furious filminin 3.serisinden dolayı olabilir. Aksiyon filmlerinin ve yarışlar konusunda önem verilen bir şehir olduğu için istenilmiş olabilir.

2- San Francisco

Şehrin yerleşimi ve kendine has bir görünüme sahip olan San Francisco, GTA 6 için en ideal şehirlerden bir tanesi olabilir.

3- Paris

Aşk şehri ve turist akınına uğrayan şehridir. GTA’yı Paris haritalı yaparsak büyük ihtimalle karakterimizi aşk dolu bir insan yaparız. :)

4- Miami

Hayallerimizde gitmek istediğimiz bir yer ve Vice City’de gördüğümüzden biraz daha geliştirilmiş olursa daha keyifli bir hal olacağı gözükmekte.

5- Las Vegas

Kumarın dolu olduğu ve dünyanın en gösterişli yerlerinden biri olarak bilinen Las Vegas, oyun için muhteşem bir harita seçimi olabilir.