WOW İÇİN YENİ UNDEAD KARAKTER MODELLEMELERİ

tarafından
221
WOW İÇİN YENİ UNDEAD KARAKTER MODELLEMELERİ

World of Warcraft (WoW), Blizzard Entertainment tarafından ilk olarak 2001 yılında duyurulmuş, o tarihten bu yana aynı firma tarafından geliştirilmiş olan bir MMORPG türü (devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma) online oyundur. World of Warcraft oyununda her oyuncu kendine göre bir karakter oluşturmaktadır. Oyuncular WoW oyunundaki kendisine verilen görevleri tamamlayıp, diğer oyuncularla savaşarak veya canavarları öldürerek deneyim kazanıp seviyelerini yükseltebilmektedirler. Oyuna aylık ödeme yapılarak üye olunmakta ve bu şekilde giriş yapılabilmektedir. Oyun online oynandığı için de internet bağlantısı olması şarttır.

World of WarCraft belirli aralıklarda geliştirme paketleri ile oyunu geliştirmektedir. Geçtiğimiz günlerde Blizzard yine bir geliştirme paketi çıkardı. Bu geliştirme paketinin adı Warlords of Draenor ve bu paket ile birlikte oyun tamamen yenilenmekte ayrıca oyuna yeni karakter modelleri geliyor. BlizzCon’da Gnome, Orc ve Dwarf ırklarının yeni modelleri tanıtılmıştı şimdi ise Forsaken birliğinin yeni bayan karakter modelinin tanıtımı yapıldı.

 WORLD OF WARCRAFT UNDEAD KARAKTERİ

Wow için yeni çıkan Undead karakterinde ilk bakışta pek bir fark görülmüyor ancak dikkatli bakıldığında ellerindeki, derisindeki, kemiklerindeki ve yüz estetiğindeki yenilenen detaylar kolaylıkla fark edilmekte ve karakterdeki değişim görülebilmektedir. Wow Undead karakterinin yüzündeki ifadesizlik ve ölü hislerle bakışı gayet başarılı bir karakter olmasını sağlamış. World Of Warcraft oynayanların Undead karakterindeki yeşil saçları, solgun derisi, kemikli vücudu, diz kapaklarındaki kemik açıklıkları, ellerinin büyüklüğü ve büyük tırnakları, omuzlarındaki ve dirseklerindeki kemikler, sırt bölgesindeki kemik çıkıntıları ve ayaklarındaki detayları beğeneceğini düşünüyoruz.

jungletrollcouncilor

Ölüler güzel şeylerle, temizlikle, ilgilenmezler. Zaten ölüdürler ve tat alma duygusu, duygusal olaylar, can acısı ve sıkıntısı, sevgi onların büyük bir bölümünde tamamen yok olmuştur. Sadece bazı zamanlarda geçmişi hatırlarlar tıpkı Slyvanas’ın kolye görevinde duygulanmasında olduğu gibi. Ama bu olay çok nadir olan bir durumdur. Undeadlar geçmiş hayatlarını çok nadir hatırlarlar. Bu özellikleri nedeniyle çoğu World Of Warcraft oyuncusu tarafından en çok tercih edilen karakter olmaktadır.

World Of WarCraft oyunu ve Undead karakteri ile diğer karakterler ile ilgili tüm detayları bizi takip edebilirsiniz.