PES 2014′ün kapak yıldızı yoksa Drogba mı?

tarafından
868
PES 2014′ün kapak yıldızı yoksa Drogba mı?

Uzun zamandır motorlarını değişmesini beklediğim pes 2014 ( pro evolution soccer 2014 ) oyunu kapağını görünce “İştee bu yaa” dedim çünkü kapakta Didier DROGBA yer alıyor grafik çizim olarak sunulan kapağın bu olması bizim için yani türkiye için güzel bir olay çünkü burda Galatasarayın büyüklüğünü gösteren ve ülkeye kattığı değerleri gözler önüne seriyor.

Kapakta droğbanın yanı sıra Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Andrea Pirlo, Marco Reus, Zlatan İbrahimovic ve Arjen Robben de resimdeki yerini almış durumda. Şimdilik Konami’den kapak resmiyle ilgili bir açıklama veya onaylama gelmedi.

Fox grafik motoruyla hazırlanan oyundan beklentiler yüksek ve oynanış üstünden birçok geliştirme var. Oyun hakkında da iddialar bitmiyor’ki benimde bekleğim bir motor gerçekten fifa sevmeyenler için muhteşem bir oyunu ortaya çıkacak gibi son ayara alıp oynamak için sabırsızlanıyorum :)

Konami’nin yeni futbol oyunu PES 2014 ‘ün Ekim ayının 3.haftasında piyasaya sunulma ihtimali çok yüksek. Yapılacak olan resmi açıklama ile kesin tarih sizlere yine sitemiz üzerinden belirtilecektir.

İşte kapak

drogba-pes-kapak-2014